Je výhodnejšie bývať v dome, alebo v byte?

1. Úspora financií 

Financovanie stavby domu aj s kúpou pozemku s jeho mesačnými nákladmi je dnes výhodnejšie ako kúpa bytu s nákladmi na platenie energií a nájmu. Príklad je počítaný na byte okolo 10 až 50 starom a na našej novostavbe. Dom teda vychádza lacnejšie, výhodnejšie a navyše máte vlastný pozemok, priestornejšie bývanie, súkromie, väčšie možnosti na prerábanie a výstavbu do budúcnosti. Dom má väčšiu životnosť a hodnotu ako byt. V dome sa nemusíte báť nefunkčného výťahu, nezodpovedných a hlučných susedov a iných rušivých vplyvov. Dom je dom. Keď to všetko zhrnieme a spočítame, tak výstavba domu je tá najvhodnejšia možnosť pre šťastné, zdravé a výhodné bývanie. Na základe Vašich informácií Vám pomôžeme vypracovať finančný rozpočet pre Vašu budúcu hypotéku.

Mesačné poplatky v dome a byte

viac

Lacnejšie nás vychádza bývanie v dome

2. Úspora energií

porovnanie stav
energie

Snom každého človeka je postaviť si kvalitný dom, ktorý bude mať nízke prevádzkové náklady a ktorý bude spĺňať všetky nároky na kvalitné a komfortné bývanie. Vyberte si spoľahlivého partnera a nechajte si postaviť nízkoenergetický dom na kľúč.

mesacne naklady

Peňazí nie je nikdy dosť...

kalkulacka

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA
Porovnanie ponúk rôznych bánk pri financovaní Vášho nového bývania.

fin

FINANČNÉ PORADENSTVO

Financovanie pri kúpe nehnuteľnosti je veľmi dôležité. Nedostatok financií nám môže znemožniť kúpu nášho vysnívaného bývania. Kvalitným finančným poradenstvom a optimalizáciou finančných produktov dokážeme nájsť u klienta rezervy a umožniť mu kúpu jeho nového bývania častokrát bez zmeny jeho mesačných výdajov. Navyše, ak sa klient rozhodne riešiť  sprostredkovanie financovania cez nás, urýchli to celý proces kúpy alebo výstavby nehnuteľnosti, pretože všetky potrebné doklady a dokumenty odovzdávame bankovým inšitúciam priamo my. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľnami na Slovensku.   

slsp
tatra
prima
banky
otp
vub